• Osmaniye Mah. Şebboy Cad. Şimşek Plaza No:91 Ofis:15 İnegöl/BURSA

Hakkımızda

GCU Ortodonti Kliniği, her türlü ortodonti hizmetleri sunabilen modern sağlık kuruluşudur. Öncesinde çeşitli kuruluşlarda uzun yıllar Ortodonti ve Diş Hekimliği hizmeti veren Ortodontist, Uzm. Dt. Gamze Çağla URUÇ  tarafından, siz değerli hastalarımızdan gelen talepler üzerine kendi muayenehanesinde hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, Ortodonti ve diğer diş tedavi hizmetlerinde en yüksek kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Uluslararası Ortodonti ve Diş Hekimliği Kongrelerine geçmişte de olduğu gibi gelecekte de her yıl düzenli katılarak sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve birbirinden değerli hastalarımıza, ağız, diş ve çene problemlerine karşı daima en iyi kalitede, en modern ve en estetik koşullarda, sağlık hizmetinin sunmayı amaçlamaktadır.

GCU Ortodonti İle Sağlıkla Gülümseyin

Son teknolojiye uyumlu ekipmanlarımız ve deneyimli diş hekimimiz ile sağlığınıza yeniden kavuşmanız için sizlere hizmet veriyoruz. Kalite anlayışımızın yansıması olarak; teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve personelimizi de yenilikler konusunda her daim bilgilendiriyoruz. Misyonumuzun ışığında her tedavide başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Alanında uzman tıp personelimizin yanı sıra, kliniğimizde her daim güler yüzle hastalarımızla ilgilenen çalışanlarımız bulunuyor. Kurumumuzda; başarılı ve kaliteli hizmeti, alanında uzman doktorları ve anlayışlı personeli tek çatında toplamayı başarmış bulunuyoruz. Hakkımızda söylenenlerin dahasını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle hem hizmetlerimiz, hem de çalışma prensiplerimizle ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.