• Osmaniye Mah. Şebboy Cad. Şimşek Plaza No:91 Ofis:15 İnegöl/BURSA

İmplant Tedavisinden Korkmalı Mıyım?

image

İmplant tedavisine çoğu zaman çevreden duyulan yanlış veya eksik bilgilerden kaynaklı bazı kişilerde korkuyla yaklaşılıyor. İmplant tedavisi sırasında ağrı duymaktan veya tedavinin başarısız olmasından korkan hastalar başka tedavi seçeneklerine yönelebiliyor. Halbuki günümüzde hızla yayılmakta olan ve başarısı kanıtlanmış implant tedavisinin öncelikle içeriğini bilmek bu korkuyu yenmeye faydalı olabilir.

İmplantlar , çene kemiğine yerleştirilen kendi dişinizin yerine geçen titanyumdan yapılan tamamen biouyumlu yapay diş kökleridir.implant diğer tedavilere kıyasla uzun ömürlü sağlam ve kalıcı bir tedavi şeklidir. Yeterli kemik seviyesine sahip bütün hastalarda rahatlıkla uygulanabilir. Lokal anesteziyle gerçekleştirilen tedavi sırasında ağrı duymak mümkün değildir ve ortalama 20-30 dakika içerisinde tamamlanır ve doktorunuzun reçete edeceği antibiyotik ve ağrı kesiciler sayesinde de postoperatif şikayetler azalır. Tam iyileşmenin ardından yaklaşık 3 ay içerisinde alınan ölçü doğrultusunda porselen protez dişinize kavuşursunuz.

Kliniğimizde alanında uzman hekimler tarafından gerçekleştirilen implant tedavisi sonrası siz de mutlu ve sağlıklı gülümsemenizi geri kazanmış olursunuz.

bursa ortodonti bursa ortodonti uzmanları bursa ortodonti fiyatları bursa ortodontisler bursa diş teli fiyatları inegöl ortodonti inegöl ortodonti doktorları ingeöl ortodontist ingeöl ortodonti fiyatları ingeöl ortodonti hekimi ingeöl ortodonti doktoru ingeöl ortodonti merkezi bursa ortodonti merkezi